Mądra pożyczka na święta

Mądra pożyczka na święta

on lis 28, 13 • by admin • with Możliwość komentowania Mądra pożyczka na święta została wyłączona

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku ze względu na święta Bożego Narodzenia, w czasie których chcemy zagwarantować rodzinie suto zastawiony stół oraz moc wymarzonych prezentów. Do tego mamy też noc Sylwestrową. Jeśli pensja zazwyczaj pokrywa nasze potrzeby, to jednak dodatkowe przedświąteczne wydatki...
Pin It

Home » Pozostałe » Mądra pożyczka na święta

Grudzień to wyjątkowy miesiąc w roku ze względu na święta Bożego Narodzenia, w czasie których chcemy zagwarantować rodzinie suto zastawiony stół oraz moc wymarzonych prezentów. Do tego mamy też noc Sylwestrową. Jeśli pensja zazwyczaj pokrywa nasze potrzeby, to jednak dodatkowe przedświąteczne wydatki mogą spowodować, że będziemy potrzebować jednorazowego zastrzyku gotówki . Pierwszą myślą w tym momencie będzie wzięcie szybkiej pożyczki gotówkowej. Jednak jak i gdzie pożyczyć, aby pożyczka nie obciążyła naszego przyszłego budżetu i nie stała się źródłem poważnych problemów?

Pożyczka przez internet to dobre rozwiązanie, ponieważ w gorączce przedświątecznej bieganiny znalezienie dodatkowego czasu na załatwienie stosów formalności, odwiedzenie instytucji finansowej czy uzyskanie zaświadczenia o dochodach może być uciążliwe i trudne. Jednak nie oznacza to, że można sięgać po pierwszą z brzegu czy ładnie wyglądającą ofertę. Decyzja o zaciągnięciu zobowiązania musi być dobrze przemyślana, aby jego spłata nie okazała się problemem.

Przede wszystkim warto wyjść z założenia, że szybka pożyczka na święta wcale nie musi oznaczać zadłużania się na spore kwoty, ale wzięcie dodatkowych kilkuset złotych. W większości najpopularniejszych firm pożyczkowych jest to nawet niemożliwe, bo jeśli korzystamy z ich usług po raz pierwszy możemy liczyć na wsparcie rzędu od 50 (Wonga) do 600 zł (SMS Kredyt, SMS 365). Więcej przy pierwszej, zawartej umowie z pożyczkodawcą oferuje Net Credit (1000 zł), Vivus (1200 zł), Pożyczka Plus (1500 zł) oraz Kredito24 (2000 zł). Dodatkowo czołowe instytucje pozabankowe dbają o to, aby pożyczać odpowiedzialnie, czyli dopasowywać wysokość świadczenia do faktycznych możliwości potencjalnego klienta, tak aby nie wpadł on w spiralę zadłużenia. Oceniają to korzystając m.in. z danych biur informacji gospodarczej.

Po dodatkowy zastrzyk gotówki najlepiej sięgać do sprawdzonych pożyczkodawców, co do których istnieje pewność, że działają zgodnie z przepisami prawa, a więc są bezpieczni. Rzetelność firmy z sektora mikropożyczek potwierdza m.in. przynależność do Związku Firm Pożyczkowych czy posiadanie certyfikatu „Odpowiedzialny pożyczkodawca Loan Magazine”

Przy zaciąganiu pożyczki na świąteczne wydatki należy pamiętać, aby mierzyć siły na zamiary, czyli dobrać realny okres spłaty zobowiązania. Nawet jeśli klient zdecyduje się na 30 czy 60 dni na zwrot należności, w momencie gdy będzie mógł ją uregulować wcześniej może to zrobić. Istnieje też możliwość przedłużenia okresu spłaty zapisanego w umowie, jednak wymaga to poniesienia dodatkowych kosztów. Przed podjęciem decyzji o oddaniu pieniędzy w późniejszym terminie należy sprawdzić, ile taki zabieg będzie kosztować.

Jednym z ostatnich czynników, które mogą wpływać na decyzję o zaciągnięciu pożyczki, która pomoże zorganizować radosne święta Bożego Narodzenia są dodatkowe bonusy.

– Na święta przygotowaliśmy prezent w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł dla każdego pożyczkobiorcy, który między 18 listopada a 20 grudnia zdecyduje się na pożyczkę w Ferratum Bank Aby otrzymać bonus, należy m.in. zwrócić pożyczkę zgodnie z harmonogramem spłaty i nie wnioskować o jego zmianę, np. poprzez przedłużenie czasu na uregulowanie należności – mówi Łukasz Kuleta, Marketing Manager z Ferratum Bank Ltd..

Comments

comments

Podobne artykuły

Comments are closed.

Scroll to top